Říjen 2014

Čauky mňauky bobříci

28. října 2014 v 16:15 | Katsuminka |  Diary

Ahojky bobříci já vím že jsem se tady dlouhooo neukázala. Ale jak to bývá s prázdninama jsou nabité až k prasknutí.
Už od čtvrtku jsem s přítelem nyuuu vzal si kvuli mě v práci volno! No kdo by ho nemilova hih. Takže toto bude spíš takový výkec protože mam malo časíku. V pátek le já debilek jsem musela do nemocnice na CT / prosím nemyslet že já být blbý človindo/ tam mi daly nějakou injekci z které mám modřinu až do ted. V sobotu jsme byly pozváni na Hodovou zábavu ve vesničce kde ten můj bydlí. Takže jsme se přežíraly jak otesánci
no a jako vždy se pak pilo jenže já jako jediná tam nepila /anooo Katsuminka nepije alkohol->jen pivo a to není alkohol / Takže to tam pak bylo dost zajímavé v neděli no neděli si nechci ani připomínat, prostě od 3 rána až do 6 rána se můj miláček dusil zvratkama jooo je to trdlo co hodně pilo. Takže pak byl na mě protivný atd.. Hrůůza no. A od pondělí lenošíme hihi. A tímto se s vámi loučím protože není ten blbý časík aaaááá .
Mějte se kouzelně
S Katsuminím omezením
k.i.s.s. m.y. a.s.s.


Pomalý jak slimák

20. října 2014 v 21:37 | Katsuminka |  Diary
Dneska jsem konečně po dlouhé době se rozhodla že dojedu na intr a pujdu zítra do školy. No udělala jsem uplnou blbost však ta wifina tady je pomalá jak slimák / haahaa proto ten blbý nadpis/ nic tu nerozjedu prostě naho*no celé to tu je nuda jak v pytli /nee že bych někdy v pytli byla!/. Nemužu kouknout žádný film ani anime a už vůbec néé pohádku /je strašně ujetá na pohádkách ale pšššt /. Ale tak naštěstí jsem nějak rozjela FB a blog ikdyž mi to trvalo hodinu aktualizování stránek ojojojojojoj průser/zná tu někdo ajajaj průser? ->bylo to v powerrangers či jak se to píše koukala jsem na to jak jsem byla prtě/.

Já chci domů na normální wifi! Ale tak ty 3 dny co budu ve škole to snad nějak vydržím hih. Jinak byla bych ráda kdyby jste se vyjadřili k mému psaní jestli chcete abych psala něco jiného třeba na nějaké téma nebo jestli nevadí když si na blogu vylívám své srdíško. No tak myslím že k tomuto článku to je asi vše.

Mějte se kouzelně
S katsuminím omezením
k.i.s.s. m.y. a.s.s.

Katsumi a tetování nyuuu *-*

20. října 2014 v 14:00 | Katsuminka |  Diary
WARNING: článek obsahuje fotku mojí sedínky! Kdo nechce vidět můj zadek tak at to nečte :D
Víkend nám rychle utekl už candáme ve škole jako blbci co víc si přát. Tak o víku jsem zažila ještě jednu parádní věc a to že můj tatík mi konečně dovolil vzít tetovací strojek do ruky a čmárat po něm. Samozdřejmě jsem to měla jako odměnu za to že jsem zase vydržela další tetování. Ano jedno už mám rok a to je štír na ruce

Po víkendu zase intr

19. října 2014 v 23:16 | Katsuminka |  Diary

WARNING: dlouhý článek komu se nechce číst má ještě šanci nečíst ho!
Jak už nadpis asi trošku víc napověděl článek bude o tom že končí víkend. A jelikož každý víkend trávím s přítelem přednastavím si tento článek.

Dark Circles

18. října 2014 v 12:00 | Katsuminka |  Review

Kan

17. října 2014 v 19:00 | Katsuminka |  Kantana Hatake
♥Jelikož jsem hodně hooodně psala a myslím si že nikoho nebaví moc číst. Rozhodla jsem se že tento článek nebude jen o psaní, ale hlavně o RPC Kantany Hatake co se mi tu nahromadilo. Kantana je dokonce když si všimnete spolu s moji hlavní OC Katsumi nahoře v desingu blogu.


Maleficent

17. října 2014 v 14:00 | Katsuminka |  Review

Vzpomínka na Areska

16. října 2014 v 22:14 | Katsuminka |  Diary
Tento článek bych chtěla věnovat svému milovanému pejskovi, který už bohužel není mezi námi.Když jsme si šly pro štěně pitbulla byla jsem strašně moc nadšená protože miluju psy bojového plemene. Ares náš vyvolený miláček jako jediný ze štěňat nespal, ale byl dost hyperaktivní a kousl svého psího tatínka do koulý ano vážně to udělal. Měl obrovské tlapy a uši vypadal jak ušoplesk, ale uši jsme mu kvůli zdravotním potížím střihly (samozdřejmě že to udělal veterinář) . Vždy každého nadšeně vítal nebyl nebezpečný jen hravý, ale toho osudného dne 14.10. 2014 když byl s taťkou sbírat jabka uslyšel výstřel (lovecká sezona jak já ji nesnáším) lekl se a utekl. Hledaly jsme ho celou noc, ale marně a až jak byl uplně tatka vyčerpaný a znovu projížděl okolo všiml si našeho černého miláčka v příkopu. Nechápaly jsme jak hrozný člověk to mohl udělat. Srazit chudáka psa a místo toho aby to někomu nahlásil ho prostě jen odhodil do přikopu a ujel. Arese jsme pohřbyly pod jeho oblíbeným okousaným stromem a doufáme, že se má tam nahoře dobře. Tímto chci jen vyjádřit jak hodně jsme ho milovaly budeš v naších srdcích navždy!

Wanna be Affs?

16. října 2014 v 14:22 | Katsuminka |  Diary
♥Tohle není žádná smlouva, můžete ale nemusíte zde chodit. Vím že né všichni máme tolik času abychom deně obcházely všechny blogy na kterých jsme AFFs.
♥Když u někoho budu v AFFs tak taky nebudu každý den jak retart běhat po webech (nejsem magor) ještě k tomu jsem na střední a bydlím na intru. Ani netušíte jak na ho*no tam je wifi, většínou jsem ráda když si mužu aspon s menším vypadáváním netu psát na fb.
♥A když budete mít nějaké to třídění na svém blogu v AFFs a já to nestihnu (le nesedím furt na notasu od rána do večera dokonce někdy ani o víkendu nemám možnost si na chvilku sednout k netu) Tak se strašně omlouvám stojím o to být AFFs ale třeba v tu chvíli prostě nemám čas snad mě chápete.
♥Lidičky když mi tady napíšete že chcete být AFFs (sorry někdo píše SB) tak si vás tam přídám cca asi týden mi bude trvat než si toho všimnu ale neztrácejte naději určitě se tam objevíte. A když už jsme u toho jakmile napíšete že chcete být SB/AFFs tak si mě automaticky přidejte do svých taky.
A pokud stále stojíte o to být AFFs vyplňte ↓

1)Jméno/přezdívka
2)Blog/Web
3)O čem je tvůj blog/web?
4)Proč chceš být AFFs/SB?

Nový začátek!

16. října 2014 v 13:12 | Katsuminka |  Diary
Tak já vás všechny zdravím, jmenuju se Katsumi Kaguya a toto je můj nový blog. Můj starý blog / katsumi-kaguya.blog.cz / šel do kytiček, no prostě mě už nebavilo to o čem byl. A místo toho, abych ho celý předělávala. Rozhodla jsem se udělat nový. Tentokrát web nebude jen o povídkách, které mi stejně moc nejdou, ale jedna nebo dvě se zde objeví. Musím se přiznat, že minulí rok v okamžiku kdy jsem nastoupila na SUŠ v Ostravě a vlastně skončila na intru, nemám na kreslení RPC/OC moc času. Ale snažím se ve volném čase něco spatlat. Nebude tady jen RPC/OC, jak už jsem vzpomínala výš tak jsem na SUŠce takže se zde objeví i školní práce a moje blbé kecy. A víte co? Dokonce jsem si udělala sešitoblog (sešit+blog= geniální slovo) abych si pamatovala co chci dát na blog, takže budu doufat, že mi to "blogování" vydrží déle než předtím. No to by bylo na úvod asi vše.
Mějte se zatím kouzelně!
S Katsuminím omezením
k.i.s.s. m.y. a.s.s.